Najpierw Sadło...

potem rzeźba!

Trenuj pod okiem specjalisty

Pompki

Cześć

 

Nazywam się Krzysztof Sadło i jestem profesjonalnym trenerem personalnym Fitness World w Jeleniej Górze. Obecnie studiuję wychowanie fizyczne ze specjalizacją trenera personalnego. Sportem zajmuje się od 6 lat. Specjalizuje się w treningach funkcjonalnych, czyli proporcjonalnym budowaniu sprawności fizycznej u podopiecznych, stawianej na solidnych fundamentach z zakresu siły, szybkości, wytrzymałości, gibkości oraz koordynacji ruchowej.

Siłownia

Treningi Personalne

 

Jeżeli chciałbyś skorzystać z mojej pomocy zapraszam Cię na treningi personalne, które prowadzę w klubie Fitness World w Jeleniej Górze. Wspólnie napiszemy odpowiedni plan treningowy oraz żywieniowy, który będzie indywidualnie dopasowany do Ciebie i Twoich potrzeb!

Żyj tak jak inni nie chcą, by móc później żyć tak jak inni nie mogą

Be healthy

Konsultacje online

 

 

Masz stagnację w treningach? Chcesz zacząć chodzić na siłownię, ale nie masz pomysłu jak zacząć? Potrzebujesz innej porady? Nie ma problemu! Napisz do mnie maila, chętnie odpowiem na Twoje pytania i pomogę Ci znaleźć rozwiązanie problemu!

 

Plany Treningowe

Plany żywieniowe

Murarz, tynkarz, akrobata

Co zyskasz

Profesjonalną pomoc

 

 

oprócz mojej wiedzy, którą nabywam w praktyce oraz na studiach otrzymujesz doświadczenie dietetyków, fizjoterapeutów oraz innych specjalistów z którymi współpracuję.

Zupełnie nowe spojrzenie na sport

 

Czy kiedykolwiek bałeś się lub byłeś uprzedzony do klubu fitness? Ze mną poznasz to miejsce z zupełnie innej strony. Pokażę Ci co najlepszego ma dla Ciebie!

Innowacyjne metody treningowe

 

Moje treningi nigdy nie są nastawione na jedną drogę. Ja stawiam na równomierne rozwijanie wszystkich cech motorycznych. Solidny budynek wymaga solidnych fundamentów!

Oferta

Kontakt

Zadzwoń do mnie

570-366-545

Twój e-mail
Treść wiadomości
wyślij
wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

2017 All rights reserved

Lub napisz